Akademik İradə Hüseynova “Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyi (1918-2018)” yubiley medalına layiq görülmüşdür. + Foto Sen 26, 2019 | 09:59 / Mühüm hadisələr
Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun direktoru vitse-prezident, akademik İradə Hüseynova “Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyi (1918-2018)” yubiley medalına layiq görülmüşdür. Mükafat sentyabrın 25-də AMEA Rəyasət Heyətinin iclasında AMEA-nın prezidenti, akademik Akif Əlizadə tərəfindən təqdim edilmişdir. Bu münasibətlə İnstitutun kollektivi adından İradə xanımı ürəkdən təbrik edirik! Ona möhkəm can sağlığı, elmi fəaliyyətində yeni-yeni nailiyyətlər, daha yüksək təltiflər arzulayırıq.

Академик Ирада Гусейнова была удостоена юбилейной медали «100-летие Азербайджанской Демократической Республики (1918-2018)» + Фото Сен 26, 2019 | 09:59 / Важные события
Директор Института Молекулярной Биологии и Биотехнологий, вице-президент НАНА, академик Ирада Гусейнова была удостоена юбилейной медали «100-летие Азербайджанской Демократической Республики (1918-2019)». Награда была присуждена 25-го сентября на заседании Президиума НАНА президентом НАНА академиком Акифом Ализаде. В связи с этим от имени коллектива института поздравляем Ираду ханум ! Желаем крепкого здоровья, дальнейших успехов в научной деятельности и еще много более высоких наград.