Akademik İradə Hüseynova “Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyi (1918-2018)” yubiley medalına layiq görülmüşdür. + Foto Sen 26, 2019 | 09:59 / Mühüm hadisələr
Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun direktoru vitse-prezident, akademik İradə Hüseynova “Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyi (1918-2018)” yubiley medalına layiq görülmüşdür. Mükafat sentyabrın 25-də AMEA Rəyasət Heyətinin iclasında AMEA-nın prezidenti, akademik Akif Əlizadə tərəfindən təqdim edilmişdir. Bu münasibətlə İnstitutun kollektivi adından İradə xanımı ürəkdən təbrik edirik! Ona möhkəm can sağlığı, elmi fəaliyyətində yeni-yeni nailiyyətlər, daha yüksək təltiflər arzulayırıq.

Academician Irada Huseynova was awarded the Jubilee Medal "100th Anniversary of the Azerbaijan Democratic Republic (1918-2018)" + Photo Sep 26, 2019 | 09:59 / Important events
Director of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies, vice-president of ANAS academician Irada Huseynova was awarded the Jubilee Medal "100th Anniversary of the Azerbaijan Democratic Republic (1918-2018)".  The award was presented by the President of ANAS, academician Akif Alizadeh at the meeting of the Presidium of ANAS on September 25. On this occasion, we congratulate I.Huseynova on behalf of the staff of the institute. We wish her the best of health, continued success in her scientific activity and higher awards.