İnstitutun böyük elmi işçisi, b.ü.f.d. Ulduzə Mehvalıyeva Lider TV-nin "Vətənim Azərbaycan" verilişinin qonağı olub. + Foto ,Video Noy 26, 2019 | 10:23 / Mühüm hadisələr
AMEA-nın Gənc Alim və Mütəxəssislər Şurasının sədri, fizika üzrə fəlsəfə doktoru, dosent Famin Salmanov və AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun böyük elmi işçisi, biologiya üzrə fəlsəfə doktoru Ulduzə Mehvalıyeva Lider TV-nin "Vətənim Azərbaycan" verilişinin qonağı olublar. Proqramda gənc alimlərin son illər əldə etdikləri nailiyyətlərdən danışılıb.

Старший научный сотрудник института Улдуза Мевалиева приняла участие в передаче «Моя Родина Азербайджан» на Lider TV + Фото ,Видео Ноя 26, 2019 | 10:23 / Важные события
Председатель Совета Молодых Ученых и Специалистов НАНА, доктор философии по физике доцент Фамин Салманов и старший научный сотрудник Института Молекулярной Биологии и Биотехнологий, доктор философии по биологии Улдуза Мевалиева приняли участие в передаче «Моя Родина Азербайджан» на Lider TV. В программе говорилось об успехах, достигнутых за последние годы молодыми учеными.