Fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə doktorluq imtahanlarının qəbulu ilə bağlı qış imtahan sessiyası davam edir + Foto Dek 20, 2019 | 20:36 / İmtahanlar
AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunda fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə doktorluq imtahanlarının qəbulu ilə bağlı qış imtahan sessiyası davam edir2014-2018-ci illərdə ABŞ-da Fraunhofer Molekulyar Biotexnologiya Mərkəzində tədqiqat aparan doktorant Aytən Ağayeva (elmi rəhbər: akademik İradə Hüseynova) bu gün “Molekulyar biologiya” ixtisası üzrə imtahan verib.
İmtahanın keçirilməsi üçün yaradılmış  komissiyanın sədri institutun direktoru, akademik İradə Hüseynova, üzvləri – AMEA-nın müxbir üzvü İlham Şahmuradov, b.ü.f.d., dosent Ələmdar Məmmədov, b.ü.f.d. Zərifə Süleymanova və Təhsil şöbəsinin müdiri b.ü.f.d., dosent Samirə Rüstəmovadır.

Winter exam session on PhD continues at the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies.
PhD student Ayten Agayeva ( supervisor: academician Irada Huseynova), who curried research at the Fraunhofer Molecular Biotechnology Center in the US in 2014-2018, took the exam on Molecular Biology today.
The chairman of the commission created for the examination is the director of the institute, academician Irada Huseynova, members are a correspondent member of ANAS Ilham Shahmuradov, PhD, Associate Professor Alamdar Mammadov, PhD Zarifa Suleymanova and the Head of Education Department PhD, Associate Professor Samira Rustamova.