Ətraf mühitin problemləri və onun qorunub saxlanması strategiya: gələcəyə baxış” mövzusunda konfrans keçirilib + Foto İyn 17, 2020 | 17:58 / Konfranslar, iclaslar
İyunun 17-də AMEA Torpaqşünaslıq və Aqrokimya İnstitutunda “Ətraf mühitin problemləri və onun qorunub saxlanması strategiya: gələcəyə baxış” mövzusunda konfrans keçirilib. Konfransda Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun əməkdaşları Genomun quruluşu və ekspressiyası laboratoriyasının aparıcı elmi işçisi, b.ü.f.d. Zərifə Süleymanova, həmin laboratoriyanın böyük elmi işçisi, b.ü.f.d. Ülkər İbrahimova, institutun ikinci kurs magistrantları Firuzə Rzayeva və Afət Mustafazadə iştirak ediblər. MBBİ əməkdaşlarının çıxışları konfrans iştirakçıları tərəfindən böyük maraqla qarşılanıb.

Прошла конференция на тему «Проблемы окружающей среды и стратегия ее защиты: взгляд в будущее» + Фото Июн 17, 2020 | 17:58 / Конференции, встречи
17-го июня в Институте Почвоведения и Агрохимии НАНА прошла конференция на тему «Проблемы окружающей среды и стратегия ее защиты: взгляд в будущее». В конференции приняли участие сотрудники Института Молекулярной Биологии и Биотехнологий: ведущий научный сотрудник лаборатории «Строение и экспрессия генома», доктор философии по биологии Зарифа Сулейманова, старший научный сотрудник данной лаборатории, доктор философии по биологии Улькар Ибрагимова, магистранты второго курса института Фируза Рзаева и Афет Мустафазаде. Выступления сотрудников ИММБ было встречено участниками конференции с большим интересом