Ana səhifəElanlar sa sa 3681
“Biologiya və tibbdə multi-OMİKS yanaşmalar” mövzusunda onlayn formatda elmi seminar keçiriləcək Mart 18, 2021 | 17:11
“27 mart – Elm günü”nə həsr olunmuş tədbirlər çərçivəsində 29 mart 2021-ci il tarixində saat 15:00-da AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Proteomiks beynəlxalq laboratoriyasının müdiri, Cənubi Koreya Respublikası Pusan Milli Universitetinin tədqiqatçı-professoru b.ü.f.d. İsmayıl Zülfüqarovun “Biologiya və tibbdə multi-OMİKS yanaşmalar” mövzusunda onlayn formatda  elmi seminarı keçiriləcək. Arzu edənlər aşağıdakı link vasitəsilə seminara qoşula bilərlər:

HomeAnnouncements sa sa 3561
An online scientific seminar “Multi-OMICS approaches in biology and medicine” will be held Mar 18, 2021 | 17:11
On March 31, 2021, at 15:00, Head of the international laboratory of Proteomics of IMBB, Researcher-Professor of Pusan National University, Republic of South Korea, Ph.D. Ismayil Zulfugarov’s online scientific seminar “Multi-OMICS approaches in biology and medicine” will be held as part of the events dedicated to "March 27 - Science Day". Those who wish can join the seminar via the following link: