İnstitutun magistr məzunu Səbinə Omarova onlayn kurslarda iştirak edib və sertifikatlara layiq görülüb + Foto Yan 06, 2021 | 22:17 / Mühüm hadisələr
AMEA-nın Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun magistraturasının “Molekulyar biologiya” ixtisası üzrə 2020-ci ilin məzunu Səbinə Omarova Kaliforniya Universitetinin təşkil etdiyi “Grammar and Punctuation” (Qrammatika və durğu işarələri) mövzusunda və Novosibirsk Dövlət Universitetinin təşkil etdiyi " Эпигенетика. Краткий курс по управлению генами” (Epigenetika. Genlərin tənzimlənməsi üzrə qısa kurs) mövzusunda onlayn kurslarda iştirak edib. Kursları müvəffəqiyyətlə bitirdiyinə görə Səbinə Omarova sertifikatlara layiq görülüb.

Выпускница магистратуры института Сабина Омарова прошла обучение на международных онлайн-курсах + Фото Янв 06, 2021 | 22:17 / Важные события
Выпускница магистратуры Института Молекулярной Биологии и Биотехнологий Сабина Омарова прошла обучение на онлайн-курсах под названием «Грамматика и знаки препинания», организованных Калифорнийским Университетом и курсах на тему «Эпигенетика. Краткий курс генной манипуляции», организованный Новосибирским Государственным Университетом. По окончании курсов Сабина Омарова была удостоена сертификатами.