AMEA prezidentinin sərəncamına uyğun olaraq, AMEA-nın magistratura təhsilini həyata keçirən elmi müəssisələrində 2020/2021-ci tədris ili üzrə qış imtahan sessiyası uğurla başa çatıb.
Müəyyən olunmuş qrafikə əsasən, 5 yanvar 2021-ci il tarixindən 2 fevral 2021-ci il tarixədək I və II kurs magistrantlardan onlayn formada imtahanlar qəbul olunub.
AMEA Rəyasət Heyəti aparatının Elm və təhsil idarəsinin Magistratura şöbəsinin və müvafiq elmi müəssisələrin Təhsil şöbələrinin əməkdaşlarının da iştirakı ilə təşkil olunan qış imtahan sessiyası uğurla başa çatıb.

The winter exam session in the master's degree of ANAS has ended successfully Feb 05, 2021 | 14:32 / Important events
In accordance with the order of the President of ANAS, the winter exam session for the 2020/2021 academic year has been successfully completed in the scientific institutions of ANAS carrying out master's education.
According to the schedule, from January 5, 2021, to February 2, 2021, online exams were taken from first and second-year masters.
The winter exam session organized with the participation of employees of the Master's Department of the Department of Science and Education of the Presidium of ANAS and Education Departments of relevant scientific institutions has ended successfully.