AMEA-nın Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunda 2021/2022-ci tədris ili üzrə yay imtahan sessiyasına başlanılıb. İnstitutda “Molekulyar biologiya”, “Biokimya”, və “Biotexnologiya” ixtisasları üzrə I kursda təhsil alan 6 magistrant imtahanlara buraxılıb.
Bu gün zoom platforması üzərində “Biologiyanın müasir problemləri” ixtisas fənni üzrə imtahan keçirilib. İmtahanda AMEA-nın vitse-prezidenti, institut direktoru akademik İradə Hüseynova iştirak edib və magistrantlara imtahan sessiyasında uğurlar arzulayıb.

В Институте Молекулярной Биологии и Биотехнологий началась летняя экзаменационная сессия магистрантов + Фото Июн 11, 2021 | 16:55 / Экзамены
В Институте Молекулярнй Биологии и Биотехнологий НАНА началась летняя экзаменационная сессия 2021/2022-го учебного года. В Институте к экзаменам допущены 6 магистрантов, обучающихся на первом курсе по специальностям «Молекулярная биология», «Биохимия» и «Биотехнология».
Сегодня на базе платформы «zoom» прошел экзамен по специализированному предмету «Современные проблемы биологии». На экзамене присутствовала вице-президент НАНА, директор института академик Ирада Гусейнова. Она пожелала магистрантам успешной сдачи экзаменационной сессии.