AMEA-nın vitse prezidenti, akademik İradə Hüseynova Fəxri xiyabanı və Şəhidlər xiyabanını ziyarət edib + Foto Dek 31, 2021 | 20:00 / Mühüm hadisələr
31 Dekabr - Dünya Aərbaycanlıların Həmrəylik Günündə AMEA-nın vitse prezidenti, AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun baş direktoru, akademik İradə Hüseynova və institutun bir qrup əməkdaşı Ümummilli Lider  Heydər Əliyevin, görkəmli oftalmoloq alim akademik Zərifə xanım Əliyevanın, böyük alim və ictimai-siyasi xadim, AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun yaradıcısı akademik Cəlal Əliyevin və Vətən müharibəsində şəhid olan qəhrəman əsgərlərimizin qəbrlərini ziyarət edib, məzarları önünə gül dəstələri qoyublar.

Вице-президент НАНА академик Ирада Гусейнова посетила Аллею Почёта и Аллею Шехидов + Фото Дек 31, 2021 | 20:00 / Важные события
31 Декабря – в День солидарности азербайджанцев всего мира вице-президент НАНА, генеральный директор Института молекулярной биологии и биотехнологий НАНА академик Ирада Гусейнова и группа сотрудников института посетили могилы Общенационального лидера Гейдара Алиева, выдающегося врача-офтальмолога академика Зарифы Алиевой, выдающегося учёного и общественно-политического деятеля, основателя Института молекулярной биологии и биотехнологий НАНА академика Джалала Алиева и наших героических воинов, погибших в Отечественной Войне и возложили цветы на их могилы.