AMEA-nın vitse prezidenti, akademik İradə Hüseynova Fəxri xiyabanı və Şəhidlər xiyabanını ziyarət edib + Foto Dek 31, 2021 | 20:00 / Mühüm hadisələr
31 Dekabr - Dünya Aərbaycanlıların Həmrəylik Günündə AMEA-nın vitse prezidenti, AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun baş direktoru, akademik İradə Hüseynova və institutun bir qrup əməkdaşı Ümummilli Lider  Heydər Əliyevin, görkəmli oftalmoloq alim akademik Zərifə xanım Əliyevanın, böyük alim və ictimai-siyasi xadim, AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun yaradıcısı akademik Cəlal Əliyevin və Vətən müharibəsində şəhid olan qəhrəman əsgərlərimizin qəbrlərini ziyarət edib, məzarları önünə gül dəstələri qoyublar.

Vice-president of ANAS, academician Irada Huseynova visited the Alley of Honors and the Alley of Martyrs + Photo Dec 31, 2021 | 20:00 / Important events
On December 31 - On the Day of Solidarity of World Azerbaijanis, Vice President of ANAS, Director General of the Institute of Molecular Biology and Biotechnology of ANAS, academician Irada Huseynova and a group of employees of the institute visited the graves of National Leader Heydar Aliyev, prominent ophthalmologist academician Zarifa Aliyeva, the great scientist and socio-political figure, the founder of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies of ANAS, academician Jalal Aliyev and our heroic soldiers killed in the Great Patriotic War, and laid flowers at their graves.