Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun əməkdaşları Novruz Bayramı ərəfəsində akademik Cəlal Əliyevin məzarını ziyarət ediblər + Foto Mart 15, 2022 | 14:00 / Tədbirlər
Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun əməkdaşları başda AMEA-nın vitse-prezidenti, institutun baş direktoru, akademik İradə Hüseynova olmaqla Novruz Bayramı ərəfəsində fəxri xiyabanı ziyarət ediblər. İnstitutun əməkdaşları müəllimləri - böyük alim, ictimai-siyasi xadim, akademik Cəlal Əlirza oğlu Əliyevin məzarı üzərinə qərənfillər düzüb, onunla bağlı əziz xatirələrini bölüşüb və ruhuna dualar oxuyublar.

Employees of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies visited the grave of academician Jalal Aliyev on the eve of Novruz Holiday + Photo Mar 15, 2022 | 14:00 / Events
Employees of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies, headed by Vice-President of ANAS, Director General of the Institute, Academician Irada Huseynova, visited the Alley of Honor on the eve of Novruz Holiday. They laid carnations on the grave of their teacher - great scientist, socio-political figure, academician Jalal Aliyev, shared their memories and prayed for his soul.