AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Hesablama struktur biologiyası beynəlxalq laboratoriyasının müdiri, professor Qərib Mürşüdova “Əməkdar elm xadimi” fəxri adı verilib Apr 22, 2022 | 19:00 / Mühüm hadisələr
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı ilə elm sahəsində nailiyyətlərinə və Azərbaycan diasporunun inkişafında xidmətlərinə görə Böyük Britaniyanın Kembric Universitetinin Molekulyar biologiya laboratoriyasının Kompüter kristalloqrafiyası qrupunun rəhbəri, Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Hesablama struktur biologiyası laboratoriyasının müdiri, professor Qərib Mürşüdova “Əməkdar elm xadimi” fəxri adı verilib.
Hörmətli Qərib müəllim! Sizi “Əməkdar elm xadimi” fəxri adına layiq görülməniz münasibətilə ürəkdən təbrik edir və gələcək işlərinizdə daha böyük uğurlar arzu edirik!

Заведующий Международной лабораторией вычислительной структурной биологии Института молекулярной биологии и биотехнологий НАНА, профессор Гариб Муршудов удостоен почетного звания «Заслуженный деятель науки» Апр 22, 2022 | 19:00 / Важные события
Распоряжением Президента Азербайджанской Республики профессору Гарибу Муршудову за достижения в науке и заслуги в развитии азербайджанской диаспоры присвоено звание «Заслуженный деятель науки».
Дорогой Гариб муаллим! Искренне поздравляем Вас с присвоением почетного звания «Заслуженный деятель науки» и желаем еще больших успехов в ваших будущих начинаниях!