AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Hesablama struktur biologiyası beynəlxalq laboratoriyasının müdiri, professor Qərib Mürşüdova “Əməkdar elm xadimi” fəxri adı verilib Apr 22, 2022 | 19:00 / Mühüm hadisələr
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı ilə elm sahəsində nailiyyətlərinə və Azərbaycan diasporunun inkişafında xidmətlərinə görə Böyük Britaniyanın Kembric Universitetinin Molekulyar biologiya laboratoriyasının Kompüter kristalloqrafiyası qrupunun rəhbəri, Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Hesablama struktur biologiyası laboratoriyasının müdiri, professor Qərib Mürşüdova “Əməkdar elm xadimi” fəxri adı verilib.
Hörmətli Qərib müəllim! Sizi “Əməkdar elm xadimi” fəxri adına layiq görülməniz münasibətilə ürəkdən təbrik edir və gələcək işlərinizdə daha böyük uğurlar arzu edirik!

Head of the International Laboratory of Computational Structural Biology of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies of ANAS, Professor Garib Murshudov was awarded the honorary title of "Honored Scientist" Apr 22, 2022 | 19:00 / Important events
By order of the President of the Republic of Azerbaijan, Professor Garib Murshudov was awarded the title of " Honored Scientist " for achievements in science and merits in the development of the Azerbaijani diaspora.
Dear Gharib muallim! We sincerely congratulate you on being awarded the honorary title of “Honored Scientist” and wish you even greater success in your future endeavors!