AMEA-nın müxbir üzvü İbrahim Əzizov 3-cü dərəcəli “Vətənə xidmətə görə” ordeni ilə təltif olunub Dek 01, 2022 | 09:06 / Mühüm hadisələr
Prezident İlham Əliyev “Azərbaycan Respublikasının ictimai-siyasi həyatında fəal iştirak edən şəxslərin təltif edilməsi haqqında” Sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun laboratoriya müdiri, AMEA-nın müxbir üzvü İbrahim Əzizov Yeni Azərbaycan Partiyasının 30 illiyi münasibətilə Azərbaycan Respublikasının ictimai-siyasi həyatında fəal iştirakına görə, 3-cü dərəcəli “Vətənə xidmətə görə” ordeni ilə təltif olunub.

Член-корреспондент НАНА Ибрагим Азизов награжден орденом «За заслуги перед Отечеством» 3-й степени Дек 01, 2022 | 09:06 / Важные события
Президент Ильхам Алиев подписал Указ «О награждении лиц, активно участвующих в общественно-политической жизни Азербайджанской Республики». Согласно указу, за активное участие в общественно-политической жизни Азербайджанской Республики  заведующий лабораторией Института молекулярной биологии и биотехнологий, член-корреспондент НАНА Ибрагим Азизов награжден орденом «За заслуги перед Отечеством» 3-й степени по случаю 30-летия создания партии «Ени Азербайджан».