AMEA-nın müxbir üzvü İbrahim Əzizov 3-cü dərəcəli “Vətənə xidmətə görə” ordeni ilə təltif olunub Dek 01, 2022 | 09:06 / Mühüm hadisələr
Prezident İlham Əliyev “Azərbaycan Respublikasının ictimai-siyasi həyatında fəal iştirak edən şəxslərin təltif edilməsi haqqında” Sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun laboratoriya müdiri, AMEA-nın müxbir üzvü İbrahim Əzizov Yeni Azərbaycan Partiyasının 30 illiyi münasibətilə Azərbaycan Respublikasının ictimai-siyasi həyatında fəal iştirakına görə, 3-cü dərəcəli “Vətənə xidmətə görə” ordeni ilə təltif olunub.

Correspondent Member of ANAS Ibrahim Azizov was awarded the Order of Merit to the Fatherland, 3rd degree Dec 01, 2022 | 09:06 / Important events
President Ilham Aliyev signed the Decree "On awarding persons actively participating in the social and political life of the Republic of Azerbaijan." According to the decree, for active participation in the public and political life of the Republic of Azerbaijan, the head of the laboratory of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies, correspondent member of ANAS Ibrahim Azizov was awarded the Order of Merit to the Fatherland, 3rd degree, on the occasion of the 30th anniversary of the creation of the New Azerbaijan Party.