Azərbaycan Gəncləri Gününə həsr olunmuş respublika toplantısında MBBI-nin gənc alimi mükafatlandırılıb + Foto Fev 04, 2019 | 14:54 / Mühüm hadisələr
Fevralın 1-də Bakı Konqres Mərkəzində Azərbaycan Gəncləri Gününə həsr olunmuş respublika toplantısı keçirilib.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva tədbirdə iştirak ediblər.
Dövlətimizin başçısı tədbirdə nitq söyləyib.
Sonra gənclər siyasətinə həsr olunan film nümayiş olunub.
Sonra bir qrup gəncin təltif olunması mərasimi keçirilib. Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun fəlsəfə doktoru Mirzəyeva Səmra 2018-ci ildə uğurlu fəaliyyətinə görə diplom və mükafatla təltif olundu. Mirzəyeva Səmra Elmin İnkişafı Fondunun qrant müsabiqələrinin qalibi olmuş layihələrdə rəhbər (GAM-3, S.Mirzəyeva) qismində iştirak edib.

A republican conference dedicated to the Day of Azerbaijani Youth at Baku Convention Center. + Photo Feb 04, 2019 | 14:54 / Important events
On February 1st  a republican conference dedicated to the Day of Azerbaijani Youth at Baku Convention Center.
President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and first lady Mehriban Aliyeva have attended the conference.
The President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev had a speech.
Then a film was demonstrated dedicated to the youth policy.
Then a group of youth was awarded. PhD of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies Samra Mirzayeva was awarded diploma and prize. Samra Mirzayeva participated as the leader at the projects that she won grant competition of Science Development Foundation (GAM-3, S.Mirzayeva).