Akademik İradə Hüseynova “Sabahın alimləri” müsabiqəsinin mükafatçılarını qəbul edib + Foto May 02, 2024 | 02:52 / Mühüm hadisələr
AR ETN Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun baş direktoru, AMEA-nın vitse-prezidenti akademik İradə Hüseynova “Sabahın alimləri” XIII Respublika Müsabiqəsində 3-cü yeri tutmuş Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksinin X sinif şagirləri Dəniz Tağıyeva və Zəhra Vəlizadəni, eləcə də Kompleksin müəllimi Leyla Qələndərlini qəbul edərək, onları müsabiqədə qazandıqları uğurlu nəticə münasibətilə təbrik etmişdir. Görüşdə Leyla xanım akademik İradə Hüseynovaya  müvafiq tədqiqatlar üçün institutda yaradılmış şəraitə görə Kompleksin rəhbərliyi adından dərin təşəkkürlərini bildirmişdir.

Academician Irada Huseynova received the award winners of the "Scientists of Tomorrow" competition + Photo May 02, 2024 | 02:52 / Important events
General director of IMBB, vice president of ANAS academician Irada Huseynova received Deniz Taghiyeva and Zahra Valizadeh, students of the 10th grade of the Heydar Aliyev Modern Education Complex, who took 3rd place in the 13th Republic Competition "Scientists of Tomorrow", as well as the teacher of the Complex, Leyla Kalandarli, and congratulated them on their successful result in the competition. Mrs. Leyla expressed her heartfelt thanks to academician Irada Huseynova on behalf of the Complex's management for creating circumstances in the institution for relevant research.