Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunda fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə doktoranturaya qəbul imtahanları keçirilib. + Foto Sen 11, 2024 | 16:58 / İmtahanlar
Sentyabrın 10-da AR ETN Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunda “Molekulyar biologiya” və “Biokimya” ixtisasları üzrə 2024-cü il üçün fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə doktoranturaya qəbul imtahanları keçirilib. İnstitutun baş direktoru akademik İradə Hüseynovanın 16 iyul 2024-cü il tarixli 276 və 277 saylı əmrləri ilə hər bir ixtisas üzrə imtahan komissiyaları təşkil olunub.  Səmədova Bahar, Ələkbərova Qönçə və Hüseynzadə Ayan  “Molekulyar biologiya”,  Paşayeva Nuranə isə “Biokimya” ixtisası üzrə imtahan veriblər. Namizədlər imtahanlarda yüksək nəticələr göstəriblər.

The PhD entrance exams were held at the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies + Photo Sep 11, 2024 | 16:58 / Examinations
On September 10, 2024, the PhD entrance exams in "Molecular biology" and "Biochemistry" were held at the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies of the MSE RA. According to orders No. 276 and 277 of the institute's director general, academician Irada Huseynova, dated July 16, 2024, examination commissions for each specialty were organized.  Samadova Bahar, Alakbarova Goncha, and Huseynzade Ayan took the exam in "Molecular Biology" and Pashayeva Nurana in "Biochemistry". The candidates showed high results in the exams.