MBBİ-nin əməkdaşının məqalələri “Kaspiy”, “Bakinskiy raboçiy” və “Elm” qəzetlərində dərc olunub Dek 18, 2024 | 12:44 / Nəşrlər
Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Bionanotexnologiya laboratoriyasının müdiri, REA-nın Biologiyanın Fundamental Problemləri İnstitutunun Suyun fotosintetik oksidləşməsi laboratoriyasının baş elmi işçisi, REA Bitki Fiziologiyası İnstitutunun İdarə olunan fotobiosintez laboratoriyasının müdiri, M.V.Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin və Moskva Fizika və Texnologiya İnstitutunun professoru, biologiya elmləri doktoru, REA-nın müxbir üzvü, Rusiya Federasiyasının əməkdar elm xadimi Süleyman Allahverdiyevin “Kaspiy” qəzetində “Ən perspektivli mühüm alternativ”, “Bakinskiy raboçiy” qəzetində “Bu bizim ölkəmiz, bizim həyatımızdır”, “Elm” qəzetində “Günəş enerjisi tükənməzdir” adlı məqalələri nəşr olunub.

The IMBB employee's articles were published in the "Kaspiy," "Bakinskiy rabochiy," and "Elm" newspapers. Dec 18, 2024 | 12:44 / Publications
Head of the Bionanotechnology laboratory of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies, Senior Researcher of the Laboratory of Photosynthetic Oxidation of Water of the Institute of Fundamental Problems of Biology of RAS, Head of the Controlled Photobiosynthesis Laboratory of the Institute of Plant Physiology of RAS, Professor of M.V. Lomonosov Moscow State University and Moscow Institute of Physics and Technology, doctor of biological sciences, corresponding member of RAS, Honored Scientist of the Russian Federation Suleyman Allahverdiyev Suleyman Allahverdiyev's articles entitled "The most promising and important alternative" were published in "Kaspiy" newspaper, "This is our country, our life" in "Bakinskiy Rabochiy" newspaper, and "Solar energy is inexhaustible" in "Elm" newspaper were published.