MBBİ-nin əməkdaşı Şandonq Kənd Təsərrüfatı Universitetinin dəvət olunan fəxri doktoru sertifikatı ilə təltif olunub + Foto Dek 27, 2024 | 15:40 / Ezamiyyətlər
AR ETN Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Xloroplastların fotokimyası laboratoriyasının aparıcı elmi işçisi, b.ü.f.d. Ülkər İbrahimova 22 oktyabr-19 dekabr tarixlərində Çin Respublikasının Tayan şəhərində elmi ezamiyyətdə olub. Ülkər İbrahimova tədqiqat işləri aparmaq üçün Şandonq Kənd Təsərrüfatı Universitetinə dəvət olunmuşdu. Gənc tədqiqatçı göstərdiyi uğurlu fəaliyyətə görə Universitetin dəvət olunan fəxri doktoru sertifikatı ilə təltif olunub.

An employee of IMBB was awarded an honorary doctorate certificate by Shandong Agricultural University. + Photo Dec 27, 2024 | 15:40 / Scientific mission
Leading researcher in the laboratory of Photochemistry of chloroplasts at the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies, PhD Ulkar Ibrahimova was on secondment from October 22 to December 19 in Tayan, Republic of China. Ulkar Ibrahimova was invited to Shandong Agricultural University to conduct research. The young researcher was awarded an honorary doctorate certificate by the university for her successful activity.