MBBİ-nnin əməkdaşları "Caspian Agro" və "InterFood Azerbaijan" sərgilərində iştirak edirlər + Foto May 14, 2025 | 13:00 / Mühüm hadisələr
AR ETN Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun nümayəndələri Bakı Ekspo Mərkəzində keçirilən 18-ci Azərbaycan Beynəlxalq Kənd Təsərrüfatı Sərgisi ("Caspian Agro") və 30-cu yubiley Azərbaycan Beynəlxalq Qida Sənayesi Sərgisində ("InterFood Azerbaijan") iştirak edirlər. Qeyd edək ki, sərgilərdə 31 ölkəni 450 şirkət təmsil edir. Tədbirə Azərbaycanla yanaşı, Almaniya, ABŞ, Belarus, Belçika, Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri, Çin, Cənubi Koreya, Fələstin, Finlandiya, Gürcüstan, Hindistan, İordaniya, İran, İspaniya, İsrail, İsveç, İtaliya, Kanada, Latviya, Misir, Niderland, Özbəkistan, Qazaxıstan, Rusiya, Serbiya, Şri Lanka, Türkiyə, Türkmənistan və Yunanıstandan şirkətlər qatılıb. Almaniya, Belarus, Cənubi Koreya, Gürcüstan, İtaliya, Niderland, Şri-Lanka, eləcə də Misir Milli Qrupları sərgidə kənd təsərrüfatı və qida sənayesi məhsullarını nümayiş etdirirlər.

Employees of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies are participating in the "Caspian Agro" and "InterFood Azerbaijan" exhibitions. + Photo May 14, 2025 | 13:00 / Important events
Representatives of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies under the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan are taking part in the 18th Azerbaijan International Agriculture Exhibition ("Caspian Agro") and the 30th Anniversary Azerbaijan International Food Industry Exhibition ("InterFood Azerbaijan") held at the Baku Expo Center. It should be noted that the exhibitions bring together 450 companies from 31 countries. In addition to Azerbaijan, participating countries include Germany, the USA, Belarus, Belgium, the United Arab Emirates, China, South Korea, Palestine, Finland, Georgia, India, Jordan, Iran, Spain, Israel, Sweden, Italy, Canada, Latvia, Egypt, the Netherlands, Uzbekistan, Kazakhstan, Russia, Serbia, Sri Lanka, Turkey, Turkmenistan, and Greece. National pavilions from Germany, Belarus, South Korea, Georgia, Italy, the Netherlands, Sri Lanka, and Egypt are presenting agricultural and food industry products at the exhibitions.