MBBİ-nin əməkdaşlarının məqaləsi nüfuzlu Pediatric Surgery International jurnalında nəşr olunub Sen 23, 2025 | 09:00 / Nəşrlər
Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyi Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun baş direktoru akademik İradə Hüseynova və institutun dissertantı İlhamə Cəfərlinin London İmperial Kollecinin əməkdaşları ilə həmmüəllif olduqları “Hipospadiya ilə doğulan uşaqların sünnət dərisində androgen reseptorunun ekspressiyası: sistematik icmal” adlı məqalə nüfuzlu (İF 1.6) Pediatric Surgery International jurnalında nəşr olunub.

An article by IMBB researchers published in the prestigious journal Pediatric Surgery International Sep 23, 2025 | 09:00 / Publications
An article co-authored by Academician Irada Huseynova, Director General of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan, and the institute’s PhD student Ilhama Jafarli, together with researchers from Imperial College London, has been published in the prestigious Pediatric Surgery International (IF 1.6). The article is titled “Androgen receptor expression in preputial skin of children born with hypospadias: a systematic review”.