Molekulyar Biologiya İnstitutunda fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə ixtisas imtahanları davam edir + Foto May 06, 2026 | 15:46 / İmtahanlar
Mayın 6-da AR ETN Molekulyar Biologiya İnstitutunda 2026-cı il yaz imtahan sessiyasının növbəti imtahanları keçirilib. İnstitutun Fotobioenergetika və yaşıl enerji laboratoriyasının elmi işçisi, 2406.01-Biofizika ixtisası üzrə sabiq dissertantı Könül Tofiq qızı Cümşüdlü, 2415.01 Molekulyar biologiya ixtisası üzrə sabiq dissertantı İlhamə Əhməd qızı Cəfərli və Mikrobioloji biotexnologiya laboratoriyasının elmi işçisi, 2414.01 Mikrobiologiya ixtisası üzrə doktorantı Rəfiqə Zahid qızı Nağıyeva imtahanlarda yüksək nəticələr göstəriblər.

Specialty examinations for PhD training continue at the Institute of Molecular Biology + Photo May 06, 2026 | 15:46 / Examinations
On May 6, the next examinations of the 2026 spring examination session were held at the Institute of Molecular Biology of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan. Konul Tofig Jumshudlu, a researcher at the Laboratory of Photobioenergetics and Green Energy and former doctoral student in the specialty 2406.01 – Biophysics; Ilhama Ahmad Jafarli, a former doctoral student in the specialty 2415.01 – Molecular Biology; and Rafiga Zahid Naghiyeva, a researcher at the Laboratory of Microbiological Biotechnology and doctoral student in the specialty 2414.01 – Microbiology, demonstrated high results in the examinations.