Molekulyar Biologiya İnstitutunda fəlsəfə doktoru hazırlığı üzrə ixtisas imtahanları davam edir + Foto May 06, 2026 | 15:46 / İmtahanlar
Mayın 6-da AR ETN Molekulyar Biologiya İnstitutunda 2026-cı il yaz imtahan sessiyasının növbəti imtahanları keçirilib. İnstitutun Fotobioenergetika və yaşıl enerji laboratoriyasının elmi işçisi, 2406.01-Biofizika ixtisası üzrə sabiq dissertantı Könül Tofiq qızı Cümşüdlü, 2415.01 Molekulyar biologiya ixtisası üzrə sabiq dissertantı İlhamə Əhməd qızı Cəfərli və Mikrobioloji biotexnologiya laboratoriyasının elmi işçisi, 2414.01 Mikrobiologiya ixtisası üzrə doktorantı Rəfiqə Zahid qızı Nağıyeva imtahanlarda yüksək nəticələr göstəriblər.

В Институт молекулярной биологии продолжаются экзамены по специальности в рамках подготовки докторов философии + Фото Мая 06, 2026 | 15:46 / Экзамены
6 мая в Институт молекулярной биологии Министерства науки и образования Азербайджанской Республики состоялись очередные экзамены весенней экзаменационной сессии 2026 года. Научный сотрудник лаборатории фотобиоэнергетики и зелёной энергии, бывший диссертант по специальности 2406.01 – «Биофизика» Кёнюль Тофиг кызы Джумшудлу, бывший диссертант по специальности 2415.01 – «Молекулярная биология» Ильхама Ахмед кызы Джафарли, а также научный сотрудник лаборатории микробиологической биотехнологии, докторант по специальности 2414.01 – «Микробиология» Рафига Захид кызы Нагиева показали высокие результаты на экзаменах.