Molekulyar Biologiya İnstitutunda 2026-cı il yaz imtahan sessiyası çərçivəsində “Ümumi biologiya” üzrə fərq imtahanı keçirilib + Foto May 07, 2026 | 14:35 / İmtahanlar
Mayın 7-də AR ETN Molekulyar Biologiya İnstitutunda “Ümumi biologiya” üzrə fərq imtahanı keçirilib. İmtahanda institutun 2415.01 “Molekulyar biologiya” ixtisası üzrə sabiq dissertantı İlhamə Əhməd qızı Cəfərli və 2422.01-“Biotexnologiya (o cümlədən bionanotexnologiyalar)” ixtisası üzrə sabiq dissertantı Məryəm Fikrət qızı Qafarzadə iştirak ediblər. İmtahan uğurla başa çatıb.

В Институте молекулярной биологии в рамках весенней экзаменационной сессии 2026 года проведён экзамен по «Общей биологии» + Фото Мая 07, 2026 | 14:35 / Экзамены
7 мая в Институте молекулярной биологии Министерства науки и образования Азербайджанской Республики был проведён экзамен по «Общей биологии». В экзамене приняли участие бывший диссертант по специальности 2415.01 – «Молекулярная биология» Ильхама Ахмед кызы Джафарли и бывший диссертант по специальности 2422.01 – «Биотехнология (в том числе бионанотехнологии)» Марьям Фикрет кызы Гафарзаде. Экзамен успешно завершился.