Molekulyar Biologiya İnstitutunda 2026-cı il yaz imtahan sessiyası çərçivəsində “Ümumi biologiya” üzrə fərq imtahanı keçirilib + Foto May 07, 2026 | 14:35 / İmtahanlar
Mayın 7-də AR ETN Molekulyar Biologiya İnstitutunda “Ümumi biologiya” üzrə fərq imtahanı keçirilib. İmtahanda institutun 2415.01 “Molekulyar biologiya” ixtisası üzrə sabiq dissertantı İlhamə Əhməd qızı Cəfərli və 2422.01-“Biotexnologiya (o cümlədən bionanotexnologiyalar)” ixtisası üzrə sabiq dissertantı Məryəm Fikrət qızı Qafarzadə iştirak ediblər. İmtahan uğurla başa çatıb.

A qualifying examination in “General Biology” was held at the Institute of Molecular Biology within the framework of the 2026 spring examination session + Photo May 07, 2026 | 14:35 / Examinations
On May 7, a qualifying examination in “General Biology” was held at the Institute of Molecular Biology of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan. Ilhama Ahmad Jafarli, a former doctoral student in the specialty 2415.01 – “Molecular Biology,” and Maryam Fikrat gizi Gafarzade, a former doctoral student in the specialty 2422.01 – “Biotechnology (including bionanotechnologies),” took part in the examination. The examination was successfully completed.