İnstitutun aparıcı elmi işçisi, b.ü.f.d. Samirə Rüstəmova "Azərbaycan Respublikasının qabaqcıl təhsil işçisi" döş nişanı ilə təltif olunmuşdur. + Foto Sen 17, 2019 | 14:07 / Mühüm hadisələr
Sentyabrın 16-da AMEA-nın Rəyasət Heyətində Bilik Günü münasibətilə keçirilən tədbirdə AMEA-nın nümunəvi və məhsuldar pedaqoji fəaliyyətinə görə seçilən əməkdaşları mükafatlandırılmışlar. Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Təhsil şöbəsinin müdiri, biologiya üzrə fəlsəfə doktoru, dosent Samirə Rüstəmova Azərbaycan Respublikasının təhsil naziri Ceyhun Bayramovun müvafiq əmri ilə "Azərbaycan Respublikasının qabaqcıl təhsil işçisi" döş nişanı ilə təltif olunmuşdur.

The leading research fellow of the institute, PhD in Biology Samira Rustamova was awarded the badge “Advanced worker of the Republic of Azerbaijan” + Photo Sep 17, 2019 | 14:07 / Important events
On September 16, at the meeting of the Presidium of ANAS on the Day of Knowledge, honored employees of ANAS were awarded for exemplary and productive pedagogical activity. Head of Education Department of the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies, PhD in Biology, Associate Professor Samira Rustamova was awarded the badge of "Advanced education worker of the Republic of Azerbaijan" by the relevant order of the Minister of Education of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov.