İnstitutun aparıcı elmi işçisi, b.ü.f.d. Samirə Rüstəmova "Azərbaycan Respublikasının qabaqcıl təhsil işçisi" döş nişanı ilə təltif olunmuşdur. + Foto Sen 17, 2019 | 14:07 / Mühüm hadisələr
Sentyabrın 16-da AMEA-nın Rəyasət Heyətində Bilik Günü münasibətilə keçirilən tədbirdə AMEA-nın nümunəvi və məhsuldar pedaqoji fəaliyyətinə görə seçilən əməkdaşları mükafatlandırılmışlar. Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun Təhsil şöbəsinin müdiri, biologiya üzrə fəlsəfə doktoru, dosent Samirə Rüstəmova Azərbaycan Respublikasının təhsil naziri Ceyhun Bayramovun müvafiq əmri ilə "Azərbaycan Respublikasının qabaqcıl təhsil işçisi" döş nişanı ilə təltif olunmuşdur.

Ведущий научный сотрудник Самира Рустамова награждена нагрудным знаком «Передовой работник образования Азербайджанской Республики» + Фото Сен 17, 2019 | 14:07 / Важные события
16 сентября в Президиуме НАНА на мероприятии, посвященном Дню знаний, состоялось награждение сотрудников, отличившихся образцовой и продуктивной педагогической деятельностью. Заведующий отделом образования Института Молекулярной Биологии и Биотехнологий НАНА, доктор философии по биологии, доцент Самира Рустамова соответствующим приказом министра образования Джейхуна Байрамова была награждена нагрудным знаком «Передовой работник образования Азербайджанской Республики».