AMEA magistrantlarının attestasiyasi keçirilib İyl 24, 2020 | 13:42 / Mühüm hadisələr
24 iyul 2020-ci il tarixində AMEA Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunda İnstitut direktoru akademik İradə Hüseynovanın 21 iyul 2020-ci il tarixli 157 №-li əmri ilə yaradılmış Attestasiya Komissiyası tərəfindən imtahan sessiyasını uğurla başa vurmuş magistrantların attestasiyası aparılıb. Attestasiya iclası Zoom platforması üzərində onlayn olaraq keçirilib.
Attestasiyada I kursu başa vuran  “Molekulyar biologiya” ixtisası üzrə 3, “Biokimya” ixtisası üzrə 2, “Biotexnologiya” ixtisası üzrə 3, “Nanobiotexnologiya” ixtisası üzrə 1 nəfər magistrant iştirak edib.
İclasda hər bir magistrın imtahan nəticələri, fərdi iş planlarında nəzərdə tutulan elmi-tədqiqat işlərinin yerinə yetirilmə vəziyyəti müzakirə edilib. Attestasiya Komissiyasının qərarı ilə magistrantlar növbəti semestrə keçiriliblər.

The attestation of the master students of ANAS was held   Jul 24, 2020 | 13:42 / Important events
On July 24, 2020, at the Institute of Molecular Biology and Biotechnologies of ANAS the attestation commission established by the order of the director of the Institute, academician Irada Huseynova dated July 21, 2020 No. 157, attested the masters who successfully completed the exam session. The attestation meeting was held online on the Zoom platform.
3 students completed I course majoring in “Molecular biology”, 2 students majoring in “Biochemistry”, 3 students majoring in “Biotechnology”, 1 student majoring in “Nanobiotechnology” participated in the attestation.
The meeting discussed the results of examinations of each master, the state of implementation of research work provided for in individual work plans. By the decision of the Attestation Commission, the masters were transferred to the next semester.