Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutu Azərbaycan Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna vəsait köçürüb Okt 05, 2020 | 16:01 / Mühüm hadisələr
Ermənistan silahlı qüvvələri tərəfindən Azərbaycana qarşı törədilən növbəti təxribata qarşı ordumuz əks-hücum zərbələri endirərək, qısa müddətdə işğal olunmuş ərazilərimizdə möhkəmlənmiş, strateji əhəmiyyətli mövqelərimizi azad etmişdir. Azərbaycan xalqı öz ordusuna daim güvənir və onun müzəffər yürüşünün şanlı qələbə ilə yekunlaşacağına inanır. “Biz birlikdə güclüyük” devizi ilə xalqımız müqəddəs bir amal uğrunda birləşib, hər bir vətəndaşın ürəyi cəbhədəki əsgərlərimizlə döyünür. Vəzifə və mövqeyindən asılı olmayaraq, hər kəs öz çalışdığı sahə üzrə orduya dəstəyini göstərir.
AMEA-nın Molekulyar Biologiya və Biotexnologiyalar İnstitutunun əməkdaşları Azərbaycan Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna könüllülük əsasında vəsait köçürmüşlər.

Институт Молекулярной Биологии и Биотехнологий перевел средства в Фонд Помощи Вооруженным Силам Азербайджана. Окт 05, 2020 | 16:01 / Важные события
Наша армия, нанеся контрудары по армянским вооруженным силам, совершившим очередную провокацию против Азербайджана, в короткий срок закрепилась на оккупированных врагом территориях, освободив стратегически важные позиции. Азербайджанский народ всегда доверял своей армии и верил в то, что ее победоносный бросок завершится славной победой. Наш народ во имя священной цели объединился под девизом «Вместе мы сила!», и сердца наших граждан бьются вместе с нашими солдатами, находящимися на фронте. Независимо от должности и положения, каждый на своем рабочем месте оказывает нашей армии помощь. Сотрудники Института Молекулярной Биологии и Биотехнологий НАНА на добровольной основе перевели средства в Фонд Помощи Вооруженным Силам Азербайджана.